Nejbližší termíny kurzů: sobota 11.10.2014

Vinuté perly - začátečníci - 3 volná místa 


  Chainmaille -

  základní vazba

 

 

 

Více v Kurzy a workshopy

Jste zde

Domů

O nás

Vinuté perly - náhrdelníkJmenujeme se Katka a Vlasta. Jsme dcera s otcem, kteří si hrají se sklem, případně dalšími materiály.

 

Vyrábíme vinuté perly a další drobné předměty ze skla doplněného případně dalšími vhodnými materiály. Protože tato činnost je silně návyková (jiní potvrdí), začaly se nám naše výrobky doma hromadit. Naštěstí nejsou příliš rozměrné, takže to nějakou dobu nevadilo. Rodinné příslušníky, kamarády a známé jsme po čase nasytili. Začali ale chodit další tu s prosbou o dárek, tu s požadavkem na repliku nějakého historického korálku, tu s výzvou typu: „A umíš třeba hrocha?“ Na korálcích sice nezbohatneme, ale je to jeden z koníčků, který je schopen se zaplatit. Část naší produkce proto nabízíme i k prodeji. 

 

Zájemcům o tuto zálibu nabízíme i české lampové sklo, které jsme na rozdíl od výrobce schopni dodávat i v malém množství. Jako doplněk máme k dispozici i německé sklo, které je s českým kompatibilní.

 

Protože nás různí lidé, které jsme nechali zasednout za kahan, žádají o kurzy a workshopy, rozhodli jsme se vyhovět i tomuto požadavku.

 

Tyto stránky jsou momentálně ve výstavbě. Sortiment vinutek a lampového skla, které Vám můžeme dodat, najdete zatím na Fleru. Postupně se začne objevovat i na těchto stránkách.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.Přihlášení

Novinky

11/24/2012 - 14:10
12/18/2011 - 17:01